On-line nákup

Toto je sprievodca Vášho on-line nákupu vstupeniek a rezervácie vstupeniek. Postup si pozorne prečítajte a Váš nákup prebehne bez problémov. 

Dôležité upozornenie!
V momente otvorenia stránky s nákupom sa začalo odpočítavať 15 minút, ktoré máte na prechod od vytvorenia objednávky k platbe. Nemusíte mať obavy, je to dostatočný čas.

Na webovej stránke www.kinostaralubovna.cvc.sk  sa Vám zobrazí program  kina s dátumami a časmi premietania. Po zvolení daného filmu a predstavenia kliknite na ikonu nákupného košíka, kde sa Vám následne zobrazí tabuľka s názvom filmu, dátumom a časom premietania. Ďalej sa Vám zobrazia rady a sedadlá. 

 

Výber miest - organizované sedenie

1. Vyberte si miesta na sedenie. Sedadlá pridávate a odoberáte klikaním na ne.

2. Ak ste výber sedadiel ukončili, kliknite na „Pokračovať“.

 

Zľavy

1. Ak organizátor podujatia poskytuje zľavy, kliknite na šípku pre výber Vašej zľavy.

2. Vyberte zľavu, na ktorú máte nárok. Organizátor podujatia je oprávnený žiadať od Vás na pokladni alebo pri vstupe na podujatie doklad, ktorým preukážete, že na danú zľavu máte nárok. Ak neviete preukázať oprávnenosť zľavy, organizátor od Vás bude žiadať doplatenie cenového rozdielu.

3. Kliknite na „+“ (plus), tým Vašej vstupenke nastavíte zľavu. Zľavu odoberiete kliknutím na „-“ (mínus) pri zľave.

 

Spôsob doručenia vstupenky

E-mail – po ukončení nákupu príde na Váš e-mail potvrdzovacia správa s detailmi platby a PDF s Vašimi vstupenkami. Vstupenky si môžete vytlačiť doma. V prípade, že nemáte tlačiareň, v pokladni uveďte variabilný symbol Vášho nákupu a vstupenky Vám vytlačia. Odporúčame Vám vytlačiť si vstupenky doma, vyhnete sa čakaniu v rade pred podujatím.

 

Vyplnenie Vašich údajov

Zadajte Vaše meno a e-mail (prípadne telefón, ak je požadovaný).

Prosíme Vás, aby ste si správnosť zadanej e-mailovej adresy skontrolovali 2x. Pri vyplnení zlej e-mailovej adresy vstupenky nedorazia! V takom prípade musíte kontaktovať našu zákaznícku podporu napodpora@cinemaware.eu kvôli opätovnému zaslaniu vstupeniek.

 

Výber platobnej metódy

1. Vyberte spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Vašu banku/kartu vyberiete kliknutím na krúžok pri jej logu. Ak vyberáte banku, vyberte tú, v ktorej máte účet a možnosť platby cez internet banking.

2. Potvrďte podmienky nákupu kliknutím na štvorček. Vyjadrujete tým súhlas s obchodnými podmienkami.

3. Kliknite na „Pokračovať“ – budete presmerovaný do platobnej brány, kde za Vaše vstupenky zaplatíte.

 

a) Platba kartou

Boli ste presmerovaný na stránku platobnej brány, kde bude realizovaná Vaša platba. V tomto momente už neklikajte na tlačidlo „Späť“ v prehliadači – Vaša objednávka by bola zrušená a označené miesta by sa uvoľnili po 15 minútach.

Kliknite na tlačidlo „Pokračovať“. Nad týmto tlačidlom sa zobrazí logo Tatra banky, ktorá platby kartami realizuje. Aj keď Tatra banka nie je Vašou bankou, nemusíte mať obavy, neznamená to pre Vás žiadne bankové poplatky navyše.

 

Zadanie údajov o Vašej platobnej karte

1. Vyplňte číslo karty

2. Zadajte trojmiestny CV kód, ktorý je na zadnej strane karty

3. Vyberte dátum expirácie karty, je uvedený na karte vo formáte MESIAC/ROK

4. Kliknite na „Zaplatiť/Submit“


 

Prehľad údajov platby

Zobrazí sa Vám prehľad, kde je názov obchodníka (spoločnosť MobilBonus – prevádzkovateľ platobnej brány), zaplatená suma, číslo Vašej karty a jej platnosť.
Kliknite na „Pokračovať/Proceed“ alebo budete automaticky presmerovaný na stránku, kde si prevezmete vstupenky.

 

b) Platba bankovým tlačidlom

Boli ste presmerovaný na stránku platobnej brány, kde bude realizovaná Vaša platba. V tomto momente už neklikajte na tlačidlo „Späť“ v prehliadači – Vaša objednávka by bola zrušená a označené miesta by sa uvoľnili po 15 minútach.

Kliknite na tlačidlo „Pokračovať“, nad ktorým sa zobrazuje logo Vašej banky.

 

Prihláste sa a potvrďte platbu v internet bankingu Vašej banky. Po realizácii platby budete automaticky presmerovaný na stránku, kde si prevezmete vstupenky.

 

Overenie platby

Overovanie platby medzi bankou a našim systémom prebieha štandardne 15 minút. Odpíšte si číslo Vášho nákupu a skontrolujte si zadaný e-mail. Po overení platby Vám budú vstupenky automaticky zaslané na e-mail.

Ak by nastali komplikácie a na Váš e-mail by nedorazilo potvrdenie o platbe aj so vstupenkami, podľa týchto dvoch údajov vieme zistiť čo sa stalo a vstupenky Vám znova zaslať. V prípade akýchkoľvek problémov nás neváhajte kontaktovať na podpora@cinemaware.eu.

 

Ak ste klikli na „Vytlačiť vstupenky“, po potvrdení transakcií medzi bankou, platobnou bránou a našim systémom sa zobrazia vstupenky vo Vašom prehliadači. Zároveň budú automaticky zaslané na Váš e-mail.